25 دی‌ماه تا 15 بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود

سازمان نظام مهندسی کشاورزی خراسان جنوبی: ثبت‌نام آزمون مسؤولان فنی واحدهای گلخانه و دامپروری

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: اعضای علاقه‌مند برای شرکت در آزمون فنی واحدهای گلخانه و دامپروری باید از تاریخ 25 دی‌ماه جاری تا 15 بهمن‌ماه امسال با مراجعه به کارتابل مورد نظر ثبت‌نام کنند.

کد خبر: 4749 تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ دی ۹۵ - ۱۲:۰۴ ب.ظ

به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)، با توجه به ابلاغ دستورالعمل سازماندهی مسؤولان فنی تولید در واحدهای دامپروری و گلخانه و قارچ خوراکی توسط ریاست سازمان نظام مهندسی  کشاورزی و منابع طبیعی کشور و در راستای اجرایی کردن بند (ب) ماده(۹) دستورالعمل‌های مذکور و نیل به اهداف تعیین شده و همچنین ارزیابی علمی متقاضیان، معاونت آموزش و فناوری سازمان مرکزی نخستین آزمون سراسری مسؤولان فنی واحدهای گلخانه و دامپروری به منظور گزینش افراد مورد نظر و علاقمند برگزار می‌شود.ثبت‌نام آزمون مسؤولان فنی واحدهای گلخانه و دامپروری

ثبت‌نام آزمون مسؤولان فنی واحدهای گلخانه و دامپروری

ثبت‌نام آزمون مسؤولان فنی

ثبت‌نام آزمون مسؤولان فنی واحدهای گلخانه و دامپروری

وی تصریح کرد: در راستای شرکت در این آزمون اعضای علاقمند باید از تاریخ ۲۵ دی‌ماه جاری لغایت ۱۵ بهمن‌ماه امسال با مراجعه به کارتابل خود در سایت سازمان به آدرس www.iaeo.ir، از طریق منوی کاربری، نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی یادآور شد: اخذ رتبه مشاوره و پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برای شرکت در این آزمون الزامی است.

 اکبری ادامه داد: با این وجود برای رفاه حال آن عده از اعضای سازمان که تاکنون نسبت به اخذ رتبه مشاوره از سازمان استان اقدام ننموده‌اند، به شرط اخذ گواهی رتبه‌بندی و پروانه اشتغال و ارائه آن به سازمان مرکزی تا پیش از تاریخ مصاحبه تخصصی، امکان شرکت در آزمون مذکور وجود دارد و بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی رتبه‌بندی و پروانه اشتغال، قبولی در آزمون، کن لم یکن تلقی می‌شود.

وی اضافه کرد: به قبول شدگان در آزمون مذکور که موفق به طی مراحل اعلام شده در دستورالعمل‌های ابلاغی سازمان، شامل مصاحبه تخصصی و دوره‌های آموزشی شوند، پروانه مسؤول فنی برای فعالیت در واحدهای تولیدی اعطا می‌شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی تصریح کرد: اطلاعات در مورد سرفصل‌های امتحانی و حوزه‌های آزمون در اطلاعیه‌های بعدی معاونت آموزش و فناوری سازمان مرکزی، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به آدرس www.iaeo.org متعاقبا اعلام می‎شود.

اکبری خاطرنشان کرد: آزمون مسؤولان فنی از سال ۹۶ در دو مقطع زمانی شش ماه اول و دوم هر سال برگزار می‎شود که در سال جاری نخستین آزمون  ۱۹ اسفندماه به صورت سراسری برگزار می‌شود.

ثبت‌نام آزمون مسؤولان فنی واحدهای گلخانه و دامپروری

منبع: فارس

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

۱۸ دی ۹۵
529 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0