استان کهگیلویه و بویر احمد

خدمات ویژه سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد به اعضا (از برنامه های ورزشی تا بیمه تکمیلی+جزئیات)

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد برنامه های ویژه برای تکریم و ارائه خدمات رفاهی و ورزشی به جامعه مهندسان استان را در برنامه های خود دارد.

کد خبر: 4341 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ دی ۹۵ - ۴:۴۱ ب.ظ

به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)، عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در خصوص برنامه استخر سازمان برای مهندسان اینطور گفت: آقایان روزهای یکشنبه ۱۹ تا ۲۱ در استخر اداره کار(خلیج فارس) و چهارشنبه ها ۱۹ تا ۲۰ در استخر فرهنگیان می تواند از خدمات این مراکز استفاده کنند.خدمات ویژه سازمان کهگیلویه و بویراحمد به اعضا

خدمات ویژه سازمان کهگیلویه و بویراحمد به اعضا

سازمان کهگیلویه و بویراحمد

خدمات ویژه سازمان کهگیلویه و بویراحمد به اعضا

مهندس مجتبی سلیمانی در خصوص زمانبندی استخر بانوان هم گفت: بانوان روزهای یکشنه و سه شنبه هر هفته از ساعت ۱۴ تا ۱۷ و پنج شنبه ها نیز از ساعت ۱۴ تا ۱۶ می توانند از خدمات استخر فرهنگیان استفاده کنند.

وی تصریح کرد: هزینه این دورها با تخفیفات ویژه و کم نظیر برای جامعه مهندسی استان در نظر گرفته شده است و همه اعضاء می توانند برای دریافت شرایط استفاده از این خدمات به شعبات سازمان در سراسر استان مراجعه کنند.

وی گفت: فوتسال هم برای اعضا پیش بینی شده که با هزینه اندک و شرایط عالی برای مهندسان فراهم شده و اعضا می توانند با مراجعه به شعبات سازمان در سراسر استان از جزئیات آن مطلع شوند.

عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان بیان داشت: بیمه تکمیلی برای کلیه مهندسان استان کهگیلویه وبویراحمد هم از امروز عملیاتی شده و اعضا برای دریافت جزئیات و استفاده از این خدمت می توانند به سازمان مراجعه کنند.

مجتبی سلیمانی خاطر نشان کرد: در راستای رفاه مهندسان و استفاده از خدمات مختلف رفاهی و ورزشی برنامه های خوبی در دست اقدام است که به صورت مستمر به اطلاع آنها رسیده می شود.

خدمات ویژه سازمان کهگیلویه و بویراحمد به اعضا

منبع: بویر نیوز

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

۱۲ دی ۹۵
263 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0