همایش

همایش سازه و ساختمان «ابرخشت‌ها»

همایش سازه و ساختمان تحت عنوان ابرخشت‌ها به میزبانی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی با هدف توجه به اقلیم ایران در سازه و ساختمان برگزار می‌شود.

کد خبر: 4854 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۹۵ - ۱۲:۲۷ ب.ظ

به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)،همایش سازه و ساختمان تحت‌عنوان ابرخشت‌ها،در سالن شهید دلبری دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد همایش سازه و ساختمان «ابرخشت‌ها»

همایش سازه و ساختمان «ابرخشت‌ها»

همایش سازه و ساختمان

همایش سازه و ساختمان «ابرخشت‌ها»

این نشست که به سازه و ساختمان اختصاص دارد و وضعیت موجود ساختمان‌ها را با توجه به اقلیم ایران و همچنین وضعیت موجود ساخت و سازها مورد بررسی قرار می‌دهد به ساخت و ساز در بخش بین‌المللی نیز توجه دارد. این سلسله نشست‌ها با هدف توجه به اقلیم در ساخت و ساز ایران، حل مسائل آب و  محیط‌زیست، راهکارهای برون‌رفت از بحران‌هایی که آینده ایران را تهدید می‌کند برگزار می‌شود. همچنین این نشست ها، تجربه تاریخی ایران را در رویارویی با بحران های زیست محیطی مورد توجه ویژه قرار داده است و تجربیات گذشتگان را در حل مشکلات مورد توجه قرار می‌دهد.

گفتنی است این نشست امروز، ۱۸ دی‌ماه ساعت ۱۶:۳۰ در دانشگاه شهید بهشتی با سخنرانی مهندس فضلی انجام می‌شود و حضور برای علاقمندان رشته‌های معماری، شهرسازی و سایر رشته‌ها آزاد است.

همایش سازه و ساختمان «ابرخشت‌ها»

منبع:  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

۱۹ دی ۹۵
214 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0