اطلاعیه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل درباره اولین آزمون سراسری مسئولان فنی واحدهای گلخانه و دامپروری

فراخوان ثبت نام آزمون مسئولان فنی واحدهای گلخانه و قارچ خوراکی و دامپروری

اولین آزمون سراسری مسئولان فنی واحدهای گلخانه و دامپروری را به منظور گزینش افراد مورد نظر و علاقه‌مند برگزار نماید. اخذ رتبه مشاوره و پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برای شرکت در آزمون مذکور الزامی است. به قبول شدگان در آزمون مذکور که موفق به طی مراحل اعلام شده در دستورالعمل‌های ابلاغی سازمان، شامل مصاحبه تخصصی و دوره‌های آموزشی شوند، پروانه مسئول فنی جهت فعالیت در واحدهای تولیدی اعطا خواهد شد. سرفصل‌ها و منابع آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به آدرس www.iaeo.org تا پایان دی ماه اعلام خواهد شد.

کد خبر: 960507077 تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ دی ۹۵ - ۳:۴۸ ب.ظ

بدین وسیله به اطلاع اعضای محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل می‌رساند با عنایت به ابلاغ دستورالعمل سازماندهی مسئولان فنی تولید در واحدهای دامپروری و گلخانه و قارچ خوراکی توسط ریاست محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و در راستای اجرایی نمودن بند (ب) ماده (۹) دستورالعمل‌های مذکور و نیل به اهداف تعیین شده و همچنین ارزیابی علمی متقاضیان، معاونت آموزش و فناوری سازمان مرکزی در نظر دارد اولین آزمون سراسری مسئولان فنی واحدهای گلخانه و دامپروری را به منظور گزینش افراد مورد نظر و علاقه‌مند برگزار نماید.

 

فراخوان ثبت نام آزمون مسئولان فنی گلخانه و قارچ خوراکی

فراخوان ثبت نام آزمون

فراخوان ثبت نام آزمون مسئولان فنی گلخانه و قارچ خوراکی

به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)،بدین منظور، اعضای محترم علاقه‌مند می‌بایست از تاریخ ۲۵ دی ماه لغایت ۱۵ بهمن ماه سال جاری با مراجعه به کارتابل خود در سایت سازمان به آدرس www.iaeo.ir، از طریق منوی کاربری، نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

گفتنی است اخذ رتبه مشاوره و پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برای شرکت در آزمون مذکور الزامی است. با این وجود، برای رفاه حال آن عده از اعضای سازمان که تا کنون نسبت به اخذ رتبه مشاوره از سازمان استان اقدام ننموده‌اند، به شرط اخذ گواهی رتبه‌بندی و پروانه اشتغال و ارائه آن به سازمان مرکزی تا پیش از تاریخ مصاحبه تخصصی، امکان شرکت در آزمون مذکور داده خواهد شد. بدیهی است درصورت عدم ارائه گواهی رتبه‌بندی و پروانه اشتغال، قبولی در آزمون، کن لم یکن تلقی خواهد شد.

شایان ذکر است به قبول شدگان در آزمون مذکور که موفق به طی مراحل اعلام شده در دستورالعمل‌های ابلاغی سازمان، شامل مصاحبه تخصصی و دوره‌های آموزشی شوند، پروانه مسئول فنی جهت فعالیت در واحدهای تولیدی اعطا خواهد شد.

لازم به ذکر است سرفصل‌ها و منابع آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به آدرس www.iaeo.org تا پایان دی ماه اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است آزمون مسئولان فنی از سال ۱۳۹۶ در دو مقطع زمانی شش ماه اول و دوم هر سال برگزار خواهد شد که در سال جاری اولین آزمون روز پنج شنبه ۱۹ اسفندماه به صورت سراسری برگزار می‌گردد.

فراخوان ثبت نام آزمون مسئولان فنی گلخانه و قارچ خوراکی

منبع: روابط عمومی سازمان

 

۲۵ دی ۹۵
333 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0