طرح سوال از شهردار در رابطه با ملک مسکونی:

طرح سوال از شهردار در رابطه با ملک مسکونی که مجتمع تجاری شد

ه گزارش پایگاه خبری-تحلیلی نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir) طرح سوال از شهردار در رابطه با ملک مسکونی: عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: نامه مرتبط با تغییر کاربری یک ملک و تبدیل آن به یک مجتمع تجاری در خیابان شریعتی به شهردار تهران ارسال شده است.

کد خبر: 224 تاریخ انتشار: شنبه ۱ آبان ۹۵ - ۳:۵۹ ب.ظ
 به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir) طرح سوال از شهردار در رابطه با ملک مسکونی:  عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: نامه مرتبط با تغییر کاربری یک ملک و تبدیل آن به یک مجتمع تجاری در خیابان شریعتی به شهردار تهران ارسال شده است.
 عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: نامه مرتبط با تغییر کاربری یک ملک و تبدیل آن به یک مجتمع تجاری در خیابان شریعتی به شهردار تهران ارسال شده است.
طرح سوال از شهردار در رابطه با ملک مسکونی

سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران

ابوالفضل قناعتی گفت: ۱۸ مهر تذکری در رابطه با تغییر کاربری یک ملک مسکونی در منطقه ۷ شهرداری تهران در جلسه غیر علنی شورا مطرح شد.
وی افزود: پس از آن، این تذکر به صورت مکتوب در اختیار رئیس شورای شهر تهران قرار گرفت تا از طریق دفتر رئیس شورا، نامه ای به شهردار تهران ارسال شده و از وی خواسته شود که برای ارائه توضیحات و قانع کردن اعضا به شورای شهر تهران بیاید.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لزوم ارائه توضیحات از سوی شهردار تهران در رابطه با تخلف صورت گرفته در منطقه ۷ خاطرنشان کرد: در کوچه گوهر واقع در خیابان شریعتی، ملکی وجود دارد که تغییر کاربری داده و بدون رعایت طرح تفصیلی تهران، به یک مجتمع تجاری تبدیل شده است.

طرح سوال از شهردار در رابطه با ملک مسکونی

قناعتی تاکید کرد: پس از ارائه نامه به شهردار تهران، وی به مدت یک ماه فرصت خواهد داشت که برای پاسخ دادن در شورا حاضر شود و در صورتی که پاسخ وی به اعضا قانع کننده نباشد، طرح سوال وارد مرحله ای دیگر خواهد شد.
وی در خصوص رای کمیسیون ماده ۱۰۰ در رابطه با مجتمع تجاری احداث شده در منطقه ۷ اظهارکرد: رای کمیسیون ماده ۱۰۰ مبنی بر تخریب این بنا است و این طور به نظر می رسد که تغییر و تحولات صورت گرفته در راس شهرداری منطقه ۷ طی مدت زمان گذشته نیز بی ارتباط با این تخلف ها نباشد.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه شهردار تهران با مسئولان امنیتی پایتخت در رابطه با تخریب اضافه بنای پاساژ علاء الدین اذعان کرد: با حضور شهردار تهران و مسئولان امنیتی پایتخت جلسه ای در خصوص پاساژ علاء الدین برگزار شد و در این جلسه مسئولان فرمانداری تهران اعلام کرده اند که شهرداری پس از ارائه نظر سازمان نظام مهندسی مبنی بر بدون خطر بودن تخریب، می تواند کار تخریب اضافه بنای پاساژ علاء الدین را آغاز کند.

طرح سوال از شهردار در رابطه با ملک مسکونی

قناعتی تصریح کرد: فرمانداری تهران بار دیگر جلو تخریب اضافه بنای پاساژ علاء الدین را گرفت و تخریب را به ارائه برنامه از سوی شهرداری موکول کرده است.

مرجع اخبار نظام مهندسی و آزمون نظام مهندسی

برای مشاهده مجموعه کامل اخبار نظام مهندسی کلیک کنید.

مجموعه کامل محصولات آزمون نظام مهندسی را در اینجا ببنید.

۱ آبان ۹۵
204 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0