خبرنامه مرداد و شهریور نظام مهندسی ساختمان مازندران منتشر شد

کد خبر: 433 تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ آبان ۹۵ - ۱:۵۷ ب.ظ

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران، خبرنامه مرداد و شهریور سازمان با پرونده ویژه حوادث ساختمانی منتشر شد.

این شماره از خبرنامه سازمان در قالب پرونده ویژه به بررسی و واکاوی بعد اجتماعی حوزه صنعت ساختمان ، آمار بالای مرگ و میر و ورود آسیب های جدی به کارگران به عنوان قشر زحمتکش جامعه ، قوانین و مقررات موجود در این حوزه و اقدامات مسئولان در کاهش این مخاطرات پرداخته شده است .  

در این شماره از خبرنامه ،تاکید رئیس نظام مهندسی ساختمان در اجرای طرح واحدهای پاسخگو در سازمان، گزارش دیدار نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اعضای هیأت مدیره سازمان ، گزارش دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با هیأت مدیره در خصوص بازرسی گاز صنایع، تاکید رئیس نظام مهندسی و مدیرکل بازرسی در جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز ، گزارش مجمع عمومی سالانه نوبت دوم و تصویب تراز نامه سال۹۴ ، راه اندازی سامانه ارتباطی بازرسان و برگزاری کنفرانس ملی ایمنی ،بهداشت و محیط زیست در مازندران در کنار سایر اخبار ، مصوبات و فراخوان های سازمان منتشر شده است.

این خبرنامه در ۱۲ صفحه و ۳۵هزار نسخه چاپ و آماده توزیع در سراسر استان می باشد.

حسب برنامه ریزی صورت گرفته در شماره آتی این خبرنامه پرونده ویژه با محوریت “ایمنی ، بهداشت و محیط زیست در صنعت ساختمان” منتشر  خواهد شد لذا مخاطبان ارجمند مطالب خود در این خصوص را در قالب” یادداشت، مطلب طنز ،عکس” به ایمیل admin@mazandnezam.org ارسال نمایند.

منبع: روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

۳ آبان ۹۵
208 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0