جزئیات نشست مشترک نظام مهندسی ساختمان گلستان با شرکت گاز استان

کد خبر: 560 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ آبان ۹۵ - ۹:۵۸ ق.ظ
هیات رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با مدیرعامل و هیات مدیره شرکت گاز این استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش «صما» به نقل از روابط عمومی سازمان در این جلسه که با هدف چگونگی همکاری های مشترک در بهره برداری و بهینه سازی گاز خانگی و صنعتی برگزار شد، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با بیان غیرانتفاعی بودن این سازمان و اداره آن بر اساس قوانین ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و مجلس بیان داشت غالب کار و وظایف سازمان در امور گاز مشخص شده است و بر اساس آن عمل کرده و وظایف خود را انجام می دهیم. سید مجتبی موسوی افزود: جلسات کاری بین این دو نهاد و نیز کمیته چهار نفره شیوه نامه گاز که شامل نظام مهندسی، راه و شهرسازی، شرکت گاز و صنعت و معدن است، باید بصورت مستمر و با برنامه و هدف انجام شود. وی در ادامه بیان داشت سازمان به تنهایی نمی تواند همه مسایل موجود را حل کند. موسوی افزود: اراده ما بر این است که خدمات رسانی به مردم و ایمنی بالا رود و این کار فقط با همکاری، هم افزایی و با حمایت دستگاه های بالادستی صورت می گیرد. وی همچنین پیشنهاد کرد با شرکت فعال نماینده گاز در کمیته چهارنفره شیوه نامه گاز و نیز تشکیل جلسات تخصصی بصورت موردی مشکلات موجود حل و فصل شود.

نایب رییس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان نیز در این نشست با ارائه گزارش عملکرد سازمان در بخش گاز، بیان کرد: کتابچه ایمنی در حال تهیه و ویرایش داریم که به زودی منتشر می شود. محمد رضا آلوستانی افزود: نظام نامه ای آماده شده است که طبق آن قبل از ورود به کار اجرا و بازرسی، متقاضیان باید آموزش لازم را ببینند. وی افزود در بحث تخلف مجریان با خاطیان برخورد خواهد شد. آلوستانی تاکید کرد باید همکاری های دو نهاد بیشتر شود و مشکلات در درون آن‌ها حل شود.

در ابتدای جلسه مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن توضیح در مورد وظایف مشترک سازمان ها در بخش گاز افزود: باید مشخص شود هر سازمان در کمیته چهارنفره دارای چه وظایفی است و طبق آن عمل شود تا تداخلی به وجود نیاید.

منبع: صما

۵ آبان ۹۵
184 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0