تعویض کارت عضویت اعضاء و راهنمای ثبت نام استان قم

کد خبر: 960506047 تاریخ انتشار: شنبه ۸ آبان ۹۵ - ۵:۴۵ ب.ظ

قابل توجه اعضای محترم سازمان:

 

به اطلاع اعضای محترم می رساند کارتهای عضویت سابق سازمان نظام مهندسی کشاورزی من بعد فاقد اعتبار بوده  و از ابتدای سال ۱۳۹۵ شرکت در تمامی دوره های آموزشی، آزمون ها، گواهی، رتبه بندی، پروانه اشتغال و انتخابات، مجمع عمومی ،… فقط با ارائه کارت هوشمند امکان پذیر خواهد بود. لذا خواهشمند است هر چه سریعتر با مراجعه به سایت http://www.iaeo.ir نسبت به تعویض کارت عضویت خود اقدام نمایند.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی در سایت:
اسکن رنگی کارت ملی
اسکن رنگی ازشناسنامه صفحه اول و صفحه توضیحات در یک صفحه
اسکن عکس پرسنلی(عکس پرسنلی خانمها با مقنعه(
تبصره:
۱-عکس خواهران باید با حجاب کامل باشد
۲-تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
۳- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد (حاشیه های مشکی،تبلیغات عکاسی و…)
۴- حتی‌الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.عکسهای که به صورت کیفیت پایین – اندازه نا مناسب- به صورت مورب و کج اسکن شده باشد به هیج وجه تایید نخواهد شد
*اسکن رنگی گواهینامه موقت تحصیلی یا دانشنامه تحصیلی (به غیر از این دو مدرک تحصیلی به مابقی مدارک ترتیب اثر داده نمی شود)
*اسکن کارت عضویت نظام مهندسی (اسکن کارت عضویت، فقط مربوط به متقاضیانی که عضو نظام مهندسی بوده و دارای کارت نظام مهندسی هستند)
*داشتن رمز دوم اینترنتی کارت بانکی جهت پرداخت هزینه
تذکرات مهم
۱- جهت ثبت نام در مرحله اول که می بایست اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید نام کاربری و کلمه عبور و ایمیل خود را با دقت را به دلخواه وارد نمایید.تا در صورت بروز مشکل قابل پیگیری باشد.
۲- بعد از این مرحله به هر دلیلی ارتباط شما از طریق اینترنت قطع شود بعد از اتصال و ورود به سایت باید به قسمت ورود رفته(نه ثبت نام) و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید و به منوی کاربری و عضویت و بروز رسانی رفته واطلاعات خود را تکمیل نمایید.

 

راهنمای کامل ثبت نام در ۳ مرحله در ۳ لینک زیر موجود است:
راهنمای ثبت نام ۱
راهنمای ثبت نام ۲
راهنمای ثبت نام ۳
ضمنا هر گونه اشکال توسط کارشناس به کارتابل متقاضی فرستاده خواهد شد . بنابراین متقاضی می بایست چند روز بعد از ثبت نام به کارتابل خود مراجعه کرده و از روند ثبت نام خود اگاهی کسب نماید
در صورت هر نوع مشکل و سوال در مورد ثبت نام به خانم وفائی مسئول ثبت نام تماس حاصل فرمائید.

واحد آمار و عضویت سازمان

 

منبع: روابط عمومی سازمان

۸ آبان ۹۵
338 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0