افزایش ایمنی ساختمان ها نیازمند همکاری همه دستگاه ها است استان گرگان

کد خبر: 659 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ آبان ۹۵ - ۱۱:۵۶ ق.ظ
گرگان- رییس سازمان نظام مهندسی ساختمانگلستان گفت: افزایش ایمنی ساختمان ها نیازمند همکاری، هم افزایی و حمایت همه دستگاه ها است.

به گزارش خبرگزاری مهر ، به نقل از روابط عمومینظام مهندسی ساختمان گلستان، سید مجتبی موسوی، در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز گلستان، با بیان غیرانتفاعی بودن این سازمان و اداره آن بر اساس قوانین ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازیو مجلس بیان کرد: غالب کار و وظایف سازمان در امور گاز مشخص شده است و بر اساس آن عمل کرده و وظایف خود را انجام می دهیم.
وی افزود: جلسات کاری بین این دو نهاد و نیز کمیته چهار نفره شیوه نامه گاز که شامل نظام مهندسی، راه و شهرسازی، شرکت گاز و صنعت و معدن است، باید بصورت مستمر و با برنامه و هدف انجام شود.
وی در ادامه بیان کرد: سازمان به تنهایی نمی تواند همه مسایل موجود را حل کند. اراده ما بر این است که خدمات رسانی به مردم و ایمنی بالا رود و این کار فقط با همکاری، هم افزایی و با حمایت دستگاه های بالادستی انجام می شود.
وی همچنین پیشنهاد کرد با شرکت فعال نماینده گاز در کمیته چهارنفره شیوه نامه گاز و نیز تشکیل جلسات تخصصی بصورت موردی مشکلات موجود حل و فصل شود.
نایب رییس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان نیز در این نشست با ارائه گزارش عملکرد سازمان در بخش گاز، بیان کرد: کتابچه ایمنی در حال تهیه و ویرایش داریم که به زودی منتشر می شود.
محمد رضا آلوستانی افزود: نظام نامه ای آماده شده است که طبق آن قبل از ورود به کار اجرا و بازرسی، متقاضیان باید آموزش لازم را ببینند.
وی بیان کرد: در بحث تخلف مجریان با خاطیان برخورد خواهد شد. باید همکاری های دو نهاد بیشتر شود و مشکلات در درون آن ها حل شود.
در ابتدای جلسه، صفرعلی جمال لیوانی مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن توضیح در مورد وظایف مشترک سازمان ها در بخش گاز افزود: باید …

۶ آبان ۹۵
181 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0