آغاز تکمیل ظرفیت دوره‌هاي كارداني فني و كارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي كاربردي در گلستان

کد خبر: 655 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۶ آبان ۹۵ - ۴:۰۹ ق.ظ
ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره‌هاي كارداني فني و كارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي كاربردي برای سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵  از ۴ آبان آغاز و تا ۱۹ آبان ادامه دارد.
به گزارش ایسنا،منطقه گلستان،رئیس دانشگاه  جامع علمی کاربردی ، استان گلستان،گفت: نحوه ثبت نام برای تکمیل ظرفیت دوره‌هاي كارداني فني و كارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي كاربردي به طریق ذیل امکانپذیر است:
دکتر محمد برزعلی افزود:كليه متقاضيان باید حداكثر تا تاريخ ۱۳۹۵/۶/۳۱داراي مدرك سه ساله نظام جديد (فني و حرفه‌اي، كار دانش و نظري) و يا ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه (چهارساله يا شش ساله نظري و فني و حرفه‌اي)باشند.بديهي است كنترل اين مدارك در مركز ذيربط با دقت نظر بالا صورت مي‌پذيرد.
همچنین كليه داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام از طريق مراكز و واحدهاي آموزشي مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۱۸٫۰۰۰ ( يكصد و هشتاد هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنندد.
برزعلی ادامه داد:هر داوطلب منحصراً مجاز است يكي از كدرشته محلهاي مربوط را متناسب با مدرك ديپلم خود كه در جدول شماره ۲ دفترچه راهنماي ثبت نام و شركت در آزمون فوق مشخص شده است انتخاب کند.(اين دفترچه در پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org موجود است).
وی یادآور شد: هر داوطلب مي‌تواند صرفاً متقاضي يك كدرشته محل از يك گروه آموزشي در يك مركز و يا واحد آموزشي باشد .بديهي است در صورت ارسال مشخصات فرد و يا افراد در دو كدرشته و يا در دو مركز و يا واحد آموزشي، اطلاعات مربوط به ثبت‌نام داوطلب در مركز يا واحد آموزشي دوم حذف خواهد شد.
همچنین
كليه متقاضيان «مرد»مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.
وی ادامه داد:پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مركز و واحد آموزشي كه به آن مراجعه نموده اند)تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي سازمان سنجش آموزش کشور بصورت مشروط خواهد بود.
برزعلی اظهار کرد:مدارك لازم براي ثبت‌نام: شش قطعه عكس تمام رخ ۴×۳ تهيه شده در سال جاري.۲- تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.۳- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.۴-اصل ديپلم كامل متوسطه و يا گواهي آن براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.۵-اصل مدرك ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و يا گواهي پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.۶- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.۷-گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي متقاضيان شاغل)۸-مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان مرد را با توجه به بند ۳-۲مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحات ۳و۴دفترچه راهنماي پذيرش مشخص کند.
وی در پایان تصریح کرد: كليه داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي مراكز و واحدهاي آموزشي دانشگاه فوق (اعم از داوطلباني كه در آزمون مذكور ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند)می توانند  براي ثبت‌نام در رشته‌هاي تحصيلي متناسب با مدرك ديپلم خود  با مراجعه به  مراكز و واحد هاي آموزشي تحت پوشش دانشگاه جامع علمي كاربردي، از رشته‌هاي پذيرنده دانشجو در اين مرحله اطلاع حاصل نموده و با همراه داشتن مدارك ذيل و با توجه به موارد مربوط از تاريخ ۹۵/۸/۴لغايت ۹۵/۸/۱۹به مراكز و واحدهاي آموزشي محل پذيرش رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.
منبع: ایسنا
۶ آبان ۹۵
202 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0